Ekskluzywne ogrodzenia

Ogrodzenia z drewna - informacje ogólne

Poprzez oferowaną przez nas różnorodność piaskowanych motywów i czterem kolorystycznym wariantom ram, mają Państwo wybór z ok. 3500 elementów.

Dzięki tak dużej rozmaitości, stwarzamy Państwu swobodę dla kreatywności w aranżacji Państwa werandy lub tarasu i realizacji indywidualnych pomysłów.

Ekskluzywne płoty osłonowe Wenecja charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także świetną optyką w czterech barwnych możliwościach aranżacji drewna ram: białej, dębowej, mahoniowej oraz palisander.

Nasze drewna, dzięki impregnacji i regulującej wilgoć technologii obróbki powierzchni, charakteryzują się dużą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, toteż znakomicie nadają się do stosowania na zewnątrz.

Ekskluzywne płoty osłonowe Wenecja wykonane są z wysokiej jakości elementów konstrukcyjnych: bezpieczne szkło (szyby zespolone grubości 6 mm) oprawione w 45 x 90 mm grube ramy z drewna świerkowego.

Piaskowane powierzchnie szkła zabezpieczane są specjalną powłoką, która utrudnia osadzanie się brudów. Konstrukcja ramy i specjalne lakiery zapewniają właściwe odprowadzanie wilgoci z drewna, co gwarantuje długą żywotność naszych elementów.

Wzory i możliwości aranżacji znajdą Państwo w naszym katalogu internetowym:DO KATALOGU

Informacje techniczne o ekskluzywnych płotach osłonowych Wenecja:DO INFORMACJI TECHNICZNYCH

Informacje o akcesoriach:AKCESORIA